Yamaha FZS 1000 Fazer
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Yamaha FZS 1000 Fazer 2005
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 145 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 4 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 998 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1450 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 820 mm |
| Suha masa | 208 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 20 l |
| Največja hitrost | 250 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Yamaha FZS 1000 Fazer
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Pogosta vprašanja Yamaha FZS 1000 Fazer
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Yamaha FZS 1000 Fazer?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Yamaha FZS 1000 Fazer, leto izdelave 2003, s povprečno 53.433 prevoženimi kilometri, je 3.020 EUR.
- Kateri je boljši? Yamaha FZS 1000 Fazer ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Yamaha FZS 1000 Fazer?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Sport touring motorcycle je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Yamaha FZS 1000 Fazer.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Yamaha FZS 1000 Fazer? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2005 je stabilnost cene modela Yamaha FZS 1000 Fazer normalna v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Sport touring motorcycle. V prvem letu je bil trend gibanja cen -11 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Yamaha FZS 1000 Fazer?
- Na trgu je veliko povpraševanje po modelu Yamaha FZS 1000 Fazer. Poročila o testiranjih tega modela so redko brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Yamaha FZS 1000 Fazer Slike
Vir: 1000PS
Pokaži več slik




























